Covid-19 ile ilgili tüm önlemleri alıyoruz.
ŞİMDİ ARAYIN
+90 224 404 0 111

Altınşehir Mah. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, 163(280). sk. Öndül Elite Offices İş Merkezi No:11 Blok İç Kapı No:99 Nilüfer/ Bursa

+90 224 404 0 111

merhaba@worqzone.com

SIKÇA SORULAN SORULAR

1)WORQZONE kimdir?

Biz takım çalışmasına ve ruhuna inanmış, alışılagelmiş fikirlerin ötesine geçmeye çalışan bir takımız. Değişen dünyanın ihtiyaçlarına cevap vermek için gecesiyle gündüzüyle mükemmel ofis hizmetini düşünen yeni nesil ofis hizmetleri sunan bir firmayız. 

2)WORQZONE’un amacı ve hedefi nedir?

Gerçek hayattan ilham alarak modern yaşamın ihtiyaçları paralelinde nokta tespitler yapıp, insana göre tasarım ilkesiyle mükemmel çalışma alanları sunmak temel gayretimizdir.

Bizde üyelerimiz gibi bir girişimciyiz. İlk etapta ulusal bir marka olmak sonrasında küresel çapta hizmet ihraç etmek asıl hedefimizdir.

3)WORQZONE’un ayrıcalıkları nelerdir?

Temel gayemiz üyelerimizin konforlu bir şekilde çalışmalarına odaklanmalarını sağlamak. Hayatın çalışmaktan ibaret olduğu kanaatinde olduğumuz için çalışma verimini arttıracak bir takım dinlenme ve sosyalleşme alanları yapmaya özen gösterdik. Uyku odası, özel telefon odaları gibi yenilikleri uyguladık. Üyelerimiz için sadece çalışma ortamı sağlamak kalmayıp; onlar için ayrıca dinlenebilecekleri alanlar da sunuyoruz. Dahası kendileri gibi profesyonellerle tanışıp iş birliğine girmeleri için ortak sosyalleşme alanları da sağlıyoruz.

4)WORQZONE’un kime hitap ediyor?

Worqzone olarak küresel kuruluşlardan büyüyen start-uplara, serbest meslek mensuplarına kadar ofis veya home ofis kullanan herkese hitap ediyor, her bütçeye özel üyelik paketi sunuyoruz.

5)WORQZONE’un çalışma saatleri nasıl?

Mesai saatlerimiz  09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Resmi tatillerde kapalıyız.

6)WORQZONE’da evcil hayvan getirebilir miyiz?

Hayvanları çok seviyor ve besliyoruz. Ancak merkezimize sadece rehber hayvanları kabul edebiliyoruz.

7)Minumum sözleşme süresi ne kadar?

Kullanımlarda 1 saatten 24 aya kadar ihtiyacınıza uygun üyelik yapabilirsiniz. Ancak sanal ofis sözleşmelerimiz minumum 6 ay olmalıdır.

8)Ofiste neler var?

Merkezimizi hazırlarken ‘’her şey dahil sınırsız ofis deneyimi!’’ mottosuyla çalıştık. Bu nedenle ihtiyacınız olacak herşeyi kullanmaya özen gösterdik. Priz ve UPS entegre çalışma masası, ergonomik çalışma koltuğu, puflu keson, kitaplık, dilsiz uşak, logolarınız için dijital ekranlar, klima ve havalandırma, data girişleri, kartlı giriş sistemleri ve sayamayacamız bir çok detay.

9) Depozito alıyor musunuz?

Evet. 1 aylık hizmet bedeli tutarında depozito alıyoruz.

10) Merak ettiğim soruya burada cevap bulamadım. Ne yapmalıyım?

Bize merak ettiğiniz her konu için merhaba@worqzone.com'dan ulaşabilirsiniz.