Covid-19 ile ilgili tüm önlemleri alıyoruz.
ŞİMDİ ARAYIN
+90 224 404 0 111

Altınşehir Mah. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, 163(280). sk. Öndül Elite Offices İş Merkezi No:11 Blok İç Kapı No:99 Nilüfer/ Bursa

+90 224 404 0 111

merhaba@worqzone.com

COVID-19 AYDINLATMA BİLDİRİMİ

WORQZONE ekibi olarak, üyelerimizin, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın sağlığını önemsiyoruz, korumak için önlemler alıyoruz. Koronavirüs ile bireyler ve kurumlar olarak omuz omuza vererek mücadele veriyoruz. Bu konuda şeffaflığa ve hızlı bilgi akışına faydalı olması sebebiyle işbu aydınlatma metnini hazırladık.

Tüm dünya üzerinde sosyal ve ekonomik olarak etkisini gösteren koronavirisü (COVİD-19) olarak tanımlanan solunum yolu salgınına istinaden Türk Hükümeti’nin almış olduğu kararları ve tedbirleri yakından takip ediyor ve tedbirleri uyguluyoruz. Almış olduğumuz başlıca tedbirleri sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

  • Merkez girişlerinde ateş ölçümleri yapıyoruz.
  • Maskesiz misafirlerimizi merkezimize almıyor, kendilerine maske tedarik ediyoruz.
  • Merkez girişinde ve muhtelif yerlerine dezenfektan standları koyuyoruz.
  • Merkezimizin çeşitli yerlerinde salgın bilgilendirme metinleri koyuyoruz.
  • Çalışma masaları ve üyeler arasında minimum 1,5 metrelik mesafe kuralına uygun yerleşim yapıyoruz.
  • Merkezimi sık sık havalandırıyor ve dezenfekte ediyoruz.
  • Bu zorlu süreçte tüm çalışanlarımızın durumlarını yakından takip ediyor, ihtiyaç duydukları her türlü desteği sağlamaya çalışıyoruz.
    • Personellerimizi salgın ve önleyici tedbirler konusunda eğitim almalarını ve merkezimizde uygulamaları konusunda yönlendiriyoruz.

KVKK BAKIMINDAN AYDINLATMA METNİ

İşyerine girişler bakımından Koronavirüs (COVİD-19) önlemleri kapsamında kamu sağlığı için kurumumuza girişlerde vücut ısınızı, ateşinizi ölçüyoruz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili olarak sizleri yasa kapsamında bilgilendirmek, kişisel verilerin işlenmesi konusunda sizleri aydınlatmak istiyoruz. Özel nitelikli kişisel veri olan vücut ısı bilginiz kamu sağlığı ve toplum sağlığı için ölçülmektedir. Bildiğiniz üzere bu virüsle tüm dünya mücadele ediyor. Biz de kurum olarak çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Vücut ısısı, ateşi belirli bir düzeyin üstünde olan kişileri kamu sağlığı için kuruma almayabiliriz. Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında iş yerlerinde alınması gereken tedbirlere ilişkin kılavuz yayımlamıştır bu kılavuza uygun hareket ediyoruz.  Ateşiniz temassız cihazlar ile ölçülmektedir. Ateş, öksürük, nefes darlığı ve benzeri şikâyeti olanlar iş yeri sağlık personeline, personelin yerinde bulunmaması durumunda doğrudan sağlık kuruluşlarına yönlendirilecektir. . 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. Maddesi uyarınca ilgili kişi olarak haklarınızı kullanmak için www.worqzone.com/kvkk adresi üzerinden Aydınlatma metnimizi okuyarak bize başvuru yapabilirsiniz.

Bu zorlu süreçte tedbirleri uymanızı diler, sağlıklı günler dileriz.