Covid-19 ile ilgili tüm önlemleri alıyoruz.
ŞİMDİ ARAYIN
+90 224 404 0 111

Altınşehir Mah. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, 163(280). sk. Öndül Elite Offices İş Merkezi No:11 Blok İç Kapı No:99 Nilüfer/ Bursa

+90 224 404 0 111

merhaba@worqzone.com

Paylaşımlı Ofis Ve Masa Kiralamanız İçin 4 Neden!

Küçük bir işletme, bir serbest çalışan,freelancer veya başlangıçtaki bir girişimciyseniz, evde çalışmanın sizin için en iyi bir yöntem olduğuna karar vermiş olabilirsiniz. Ama bu konuyla ilgili maliyetlerinizi minuma indirecek çözümleri araştırdınız mı?

Bir ofis kiralama ve bu maliyetlere katlanmak gerçekten zor olup, maliyeti düşürmek adına başka seçenekleri de araştırmak gerekir. Bu seçeneklerden bir tanesi, maliyetlerinize gayet uygun şekilde yansıyan, paylaşımlı veya masa kiralayan bir ofis düzeninde bir masa veya bir ofis alanı kiralamaktır.

Uzun zamanlı taahhüt yapmazsınız

Masa ve ofis kiralamadaki kilit nokta kalış süresidir. 3, 6, 12 aylık anlaşmalarla, ofisinizi işinizin gerektirdiği kadar tutabilir, ihtiyaç olduğunda çalışan sayınızı artırabilir, çalışma ortamınızı büyütebilirsiniz.

Esneklik

Bu kısa vadeli kiralama size çok büyük miktarda esneklik kazandırır. İlk olarak, genellikle hemen yerleşebilirsiniz. İkinci olarak, gerektiğinde hemen ayrılabilirsiniz ama aynı zamanda da ne kadar yere ihtiyacını olduğunu müzakere edebilirsiniz. Geçici ya da kalıcı olsun, daha fazla masaya ihtiyacınız olursa, gereken ekstra alanı tedarik edebilir ya da ihtiyacınızı karşılayacak başka bir ofise taşınabilirsiniz.

Hemen Kullan Ofis

Merkezi iş alanlarında profesyonel tarzda, ince bir zevkle döşenmiş ofislerde prestij ve konforu bir araya getirebilirsiniz. Ulaşım kolaylığı, yürüme mesafesindeki iş, alışveriş ve eğlence olanaklarıyla işiniz için ideal bir konumdur.

Maliyetlerinizi En Aza İndirin

Bu hazır özelliklere ilave edilen avantaj ise şudur. İnternet bağlantısı ödemesinden su ısıtıcısının tamirine, otopark ücretinden çıkacak bütün ekstralarla ilgili şirket sahibi olarak endişelenmenize gerek yoktur, çünkü bunların hepsi aylık ödemeye dahildir. Bu durum, ofis kiralamasında gerçekten büyük sorun olan binanın güvenliğinin sağlanması ve nadiren ve beklenmedik de bir çok, onarım masraflarına kadar gidebilir.

PAYLAŞIMLI OFİSLERİN İÇİNDE;

 • İşinize özel çözümler sunan deneyimli ekip
 • Burs’ nın en gözde bulvarında prestijli bir iş adresi
 • Her tür iş modeli için sanal ofis çözümleri
 • Tam donanımlı ve mobilyalı, güvenlikli ofisler
 • Yüksek hızlı internet ve en son teknik olanaklara sahip iletişim altyapısı
 • Özel telefon hattı ve telefon
 • Şirketinizin adıyla telefon cevaplama, not alma ve arama yönlendirme
 • Faks ve postalarınızı karşılama ve yönlendirme
 • Bilişim teknolojileri konusunda teknik destek
 • Telekonferans ve video konferans olanakları
 • Çeviri hizmeti
 • Otopark

gibi hizmetlere erişebilecek, prestijli bir iş adresinde, profesyoneller tarafından yönetilen bir ofiste çalışmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Sanal ofis yasal mı?
DETAYLI BİLGİ
Sanal ofis yasal mı?